Komisja

Dr Adam Koziolek

Gospodarz Gali Izydory

Dr Adam Koziolek
Prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego sp. z o.o.

Dr Adam Koziolek, ur. 1965r., dorastał w gospodarstwie rolnym i zna branże od podszewki. Absolwent Technikum Rolniczego, studiów na Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Uniwersytetu w Getyndze, gdzie studiował ekonomię przemysłu spożywczego. Na wydziale nauk rolniczych Uniwersytetu w Hohenheim obronił doktorat z ekonomii przemysłu cukrowniczego.

 Piotr Chrobot

Piotr Chrobot
Prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego sp. z o.o.

Piotr Chrobot ukończył wydział Finansów i Bankowości SGH. Swoją karierę rozpoczął w Deutsche Bank Polska w Warszawie. Następnie przez 16 lat pracował dla koncernu Südzucker, najpierw w Polsce, pełniąc ostatecznie funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za Finanse, IT, Jakość, Marketing i Sprzedaż, a później w Niemczech jako dyrektor Działu Organizacji koncernu Südzucker AG w Mannheim.

 Blanka Słoma

Przewodnicząca Komisji

Blanka Słoma
Dyrektor Działu Reklamy i Media Solusions

 Karol Bujoczek

Członek Komisji

Karol Bujoczek
Redaktor Naczelny top agrar Polska

Z rolnictwem związany od najmłodszych lat, absolwent Akademii Rolniczej im. H. Kołłątaja w Krakowie. Doświadczenie praktyczne pogłębiał w gospodarstwach specjalistycznych w Holandii, Finlandii i w Niemczech. Od 1993 r. zaangażowany w tworzenie magazynu nowoczesnego rolnictwa top agrar Polska. Od 1997 r. pełni funkcję Redaktora Naczelnego miesięcznika top agrar Polska. Reprezentuje magazyn w EUROFARM – Europejskim Stowarzyszeniu Wiodących Mediów Rolniczych.

 Krzysztof Wróblewski

Członek Komisji

Krzysztof Wróblewski
Redaktor Naczelny Tygodnika Poradnika Rolniczego i Elita - Dobry Hodowca

Studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od około 40-lat związany z prasą rolniczą. Pracował w następujących redakcjach: „Gromada Rolnik Polski „ "Gromada Rolników"„ "Gazeta Rolnicza” „Plon” i "Nowy PLON". W 2004 roku założył "Poradnik Rolniczy”, którym kierował przez 9 lat. Współtwórca „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, którym kieruje od 2013 r , wspólnie z redaktorem Pawłem Kuroczyckim.

 Ewelina Hahnel

Członek Komisji

Ewelina Hahnel
Dyrektor Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Klienta

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Poznaniu na Wydziale Inżynierii Środowiska. Od ponad 20 lat związana z branżą rolniczą. Przez 10 lat pracowała w redakcji Tygodnika Poradnika Rolniczego prowadząc Dział Wieś i Rodzina, następnie objęła stanowisko brand managera Tygodnika Poradnika Rolniczego. Od 2020 roku kieruje Działem Dystrybucji, Sprzedaży i Marketingu.

 Paweł Kuroczycki

Członek Komisji

Paweł Kuroczycki
Redaktor Naczelny Tygodnika Poradnika Rolniczego

Absolwent Uniwersytetu Rolniczego Świętego Stefana w Gödöllő na Węgrzech. W mediach pracuje do 26 lat, najpierw w dzienniku regionalnym, a następnie w „Tygodniku Rolniczym”. W Polskim Wydawnictwie Rolniczym od 2006 r. Po połączeniu z „Poradnikiem Rolniczym” w 2013 r. objął stanowisko zastępcy redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, od 2014 r. piastuje stanowisko redaktora naczelnego wspólnie z redaktorem Krzysztofem Wróblewskim.

 Jan Józefowicz

Członek Komisji

Jan Józefowicz
Redaktor Prowadzący PROFI

Jan Józefowicz ur. w 1952 r. od lat związany jest z rolnictwem, a przede wszystkim branżą techniki rolniczej. Początkowo pracował w Państwowym Ośrodku Maszynowym we Wrześni, później w doradztwie rolniczym w Sielinku i Poznaniu. Od 1995 r. pracuje w Polskim Wydawnictwie Rolniczym najpierw jako redaktor miesięcznika „top agrar Polska”, z czasem awansując na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego tego tytułu. Aktualnie jest redaktorem naczelnym magazynu „profi” – Profesjonalna Technika Rolnicza.