Krok 1 z 3

Głosowanie Etap 2

Aby Twój głos został poprawnie oddany wybierz po jednym produkcie w każdej kategorii.

Ciągniki i kombajny

Ochrona i nawożenie roślin

Maszyny i urządzenia rolnicze

Hodowla zwierząt

Budownictwo

Nasiennictwo, aplikacje i rozwiązania wspomagające rozwój roślin

Podsumowanie

  Krok 2 z 3

  Zadanie konkursowe

  Odpowiedz na pytanie konkursowe
  aby mieć szanse wygrać nagrodę pieniężną - 2.000 zł, 5.000 zł i 10.000 zł

  Jeśli chcesz wziąć udział w Konkursie dla Głosujących wykonaj Zadanie Konkursowe.
  (zasady uczestnictwa a Konkursie zawiera Regulamin)

  Krok 3 z 3

  Dane kontaktowe

  Dane niezbędne do weryfikacji Głosującego na podany adres email prześlemy wiadomość z linkiem aktywującym przesłanie zgłoszenia

  Dane adresowe

  Dane wymagane od osób biorących udział w Konkursie dla Głosujących, niezbędne do weryfikacji faktu posiadania prenumeraty.

  Podsumowanie

  Jeśli udzielisz nam dodatkowo informacji na temat specjalizacji Twojego gospodarstwa i wyrazisz dobrowolnie zgody w podziękowaniu wyślemy Ci bezpłatnie jedno z naszych czasopism. (Czasopisma możesz również zakupić w naszym sklepie www.agrarsklep.pl)

  Dodatkowe informacje

  Rodzaj upraw
  Hodowla zwierząt
  Dzięki tym danym poznamy lepiej głosujących na Produkt przyjazny rolnikowi. Jeśli zgodzisz się na otrzymywanie od PWR informacji marketingowych, te dane będą podstawa dostosowania naszego przekazu do Twoich zainteresowań

  Akceptacja Regulaminu
  i zgody marketingowe

  Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (dalej: PWR/my), z siedzibą pod adresem: ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Twoje dane przetwarzane są w następujących celach: realizacja konkursu (zgodnie z Regulaminem), marketingu bezpośredniego (wysyłka pocztowa); poznania twojej opinii na temat dostarczanych usług i treści w ramach badania rynku, a także do zabezpieczenia roszczeń. Wymienione cele stanowią nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust.1 lit f RODO). Jeśli wyrazisz zgody marketingowe będziemy mogli realizować przekaz marketingowy i handlowy wybranymi przez Ciebie kanałami na podane przez Ciebie dane kontaktowe (art.6 ust.1 lit a RODO). Posiadając informacje o prowadzonej przez Ciebie działalności nasz przekaz będziemy mogli dopasować do Twoich potrzeb. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO (Warszawa, ul. Stawki 2). Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz skontaktować się z nami na adres email: daneosobowe@pwr.agro.pl, lub z wyznaczonym przez PWR inspektorem ochrony danych na adres: iod@pwr.agro.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych dostępne są pod adresem: https://www.pwr.agro.pl/rodo/bralem-udzial-w-konkursie-lub-podobnym-wydarzeniu-tego-rodzaju
  Wysyłając formularz możesz spodziewać się przekazu ww. informacji marketingowych i handlowych pocztą tradycyjną. Wyrażając dobrowolnie dodatkowe zgody dajesz nam (PWR) możliwość przekazywania Tobie tych informacji również innymi kanałami komunikacji.

  Bądź z nami w kontakcie,
  pozwól nam informować Ciebie o ważnych wydarzeniach, np.: konkursach, seminariach, ofercie (naszej lub naszych partnerów kierujących swoją ofertę do branży rolniczej.

  Zaznaczenie pola oznacza zgodę na przekaz wybranym kanałem komunikacji w tym z profilowaniem.
  2. Chcę, aby PWR przekazywało mi (w tym z użyciem profilowania) informacje marketingowe i handlowe o adresowanych do branży rolniczej ofertach PWR, spółki powiązanej AgriContact (Sp. z o.o) i ich Partnerów poprzez: